O zespole

 

 

 

 

 

   

 

 

     

 

 

Zespół Nagła Zmiana Klimatu to "PRZEBOJOWA" grupa sześciu muzyków. Na naszym koncercie usłyszą Państwo największe hity lat 60,70,80. Nasz repertuar jest dedykowany publiczności o różnych gustach muzycznych. W dziesięcioletniej historii zespołu odwiedziliśmy miejscowości w całej Polsce. Graliśmy m.in. przed Kate Ryan, Dżem, Kombi, Lemon.

 

Ola Zmuda-Trzebiatowska
Z muzyką właściwie od zawsze. Związana z Bytowskim Centrum Kultury, gdzie zaczynała swoją przygodę w zespole dziecięcym oraz solowo. Ta przygoda trwa nieprzerwanie aż do dzisiaj. Laureatka wielu konkursów lokalnych i ogólnopolskich. Obecnie należy również do Kaszubskiego Zespołu Pieśni i Tańca "Bytów". Amatorka tańca towarzyskiego.

 

 

 

 

 

Michał Mroziewicz

Swoją przygodę ze śpiewaniem zaczął już w przedszkolu wygrywając festiwale piosenek dziecięcych. Pogodny, uśmiechnięty, pozytywnie zakręcony muzycznie. O mocnej, zdecydowanej barwie głosu. Laureat wielu konkursów, za sobą ma także występy ze znanymi osobami sceny muzycznej w Polsce. Człowiek o wielu pasjach i zainteresowaniach.

 


 

 

 

Paweł Ścibiński

Maniakalny wyznawca rocka. Urodził się z instrumentem, choć nie od razu była to gitara. Przeszedł burzliwą drogę muzycznego rozwoju od nauki gry na kaloryferze, poprzez doskonale znanego wszystkim gitarzystom Defila, aż po bardziej wyrafinowane brzmienie elektrycznego wiosła.
Oprócz NZK zajmuje się dziennikarstwem muzycznym. Psuje, a następnie naprawia co dziwniejsze auta. Ambicje: posiadać Gibsona LesPaul Gold Top i ładnie na nim nagrać płytę, sprawić by jego auto zaczęło wreszcie latać albo przynajmniej przenosić się w czasie, jak w jego ulubionym filmie "Powrót do przyszłości".

 

 

 

Tomek Pelowski

W NZK od samego początku. Chodź sam nie jest najniższy ,to ze swojego instrumentu potrafi wydobyc dźwięki tak niskie, że roztapiają one serca wszystkich kobiet. Z gitara basową żonaty od 21 lat.

 

 

 

 

Krzysiek Kloskowski

Założyciel NZK. Chodź nie pochodzi z Torunia, to nazywamy go Ojcem Dyrektorem Zespołu. Pierwszy koncert na dużej scenie dał w wieku 11 lat w Bydgoszczy. Grał między innymi w Dzieciach Rock and Rolla oraz Chief Mate. Z tym drugim zespołem występował na scenach Inwazji Mocy RMFfm oraz na Międzynarodowym Festiwalu „Music and Show” w Warszawie. Zespół ten został także wyróżniony przez branżowe pismo muzyczne „Estrada i Studio”.

Hapiś wystąpił również w TVP w programie „Granie na Ekranie”.

Na co dzień prowadzi studio nagrań. Jest realizatorem dźwięku.

 

 

Arek Dąbrowski

Pasjonat instrumentów klawiszowych. Na koncertach zawsze daje z siebie wszystko. Człowiek o bogatej przeszłości muzycznej. W Nagłej Zmianie Klimatu znalazł "swoje przeznaczenie"smiley

 

© Nagla Zmiana Klimatu 2011